Stránky redakční rady zpravodaje Dubáček

 

Výzvy

 

Nahoru

 

 

 

Leden 2003

 

Redakční rada Dubáčku informuje

 

Na své pravidelné schůzce redakční rada rozhodla o nové podobě Dubáčku, který bude mít částečnou formu časopisu a změní se jeho grafická podoba včetně titulní strany. Vedle stávajících rubrik bude obsahovat také nové pravidelné rubriky jako jsou např. zákony v přehledech, koupě- prodej, internet a my, kam za kulturou, kam za sportem, rozhovory a další.

     V tomto  roce bude Dubáček vycházet pravidelně každý 1. týden v měsíci. Kvalitnější podoba zvýšila cenové náklady na jeho přípravu a proto redakční rada odsouhlasila, že se bude prodávat za symbolickou cenu 5,- Kč.

     Velmi výraznou změnou, která bude patrná na první pohled je také kvalita tisku. Tisk Dubáčku bude zajišťovat tiskárna C-PRINT  - Herbert Hauser, CVIKOV.

     Aby  se  k  vám  Dubáček  dostal  včas, je  potřeba vaše příspěvky odevzdávat nejpozději do

15. dne v měsíci, aby byl čas na jejich zpracování do dalšího čísla. Články podané po tomto datu budou zařazeny do následujícího čísla. Pro usnadnění naší práce bychom vás chtěli požádat, aby jste pokud budete mít možnost, příspěvek napsali v elektronické podobě (WORD nebo jiný program podporující MICROSOFT OFFICE) a předali nám ho na disketě.

    

     Věříme, že zkvalitnění  vašeho časopisu oceníte a budete i nadále jeho pravidelní čtenáři.

-redakce-

 

 

    Od ledna roku 2003 bude  stát  Dubáček  pro  předplatitele  15,- Kč/ks včetně poštovného a balného. V tomto roce vyjde Dubáček celkem 12x.